Portal narciarski

To content | To menu | To search

Home › Nurkowanie w Budapeszcie

Nurkowanie w Budapeszcie

Zapraszamy wszystkich chcących przeżyć przygodę do skorzystania z naszej oferty na nurkowanie w Budapeszcie. Jesteśmy firmą w pełni profesjonalną, która zajmuje się przygotowywaniem takich wypraw. Budapeszt to piękne miasto, dlatego można je zwiedzać oglądając zabytki, ale można również zejść pod wodę i zobaczyć coś, czego wiele osób nigdy na swoje oczy nie zobaczy.  Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć.

Najlepsza oferta dotycząca nurkowania

Jesteśmy firmą Bestdivers, która od lat zajmuje się organizacją takich wypraw. Wiemy jak się do tego przygotować i jak pokazać Wam wszystkim nasz podwodny świat. To będą przeżycie, których nigdy nie zapomniecie, a wielu z Was będzie chciało tutaj nieraz wracać. Jedną z najlepszych atrakcji, jakie znajdziemy na miejscu będzie kopalnia Kobanya oraz przeróżne jaskinie. Nie potrzebujecie do nurkowania w jaskiniach specjalnych uprawnień.  W kopalni temperatura wody nie przekracza dwunastu stopni, ale atmosfera będzie na pewno bardzo gorąca.  Oferujemy również możliwość nurkowania w jaskini Molnar Janos. Oferta jest naprawdę bardzo bogata, dlatego każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka. 
 
Budapeszt_Molnar_2017_04.jpg
Budapeszt_Molnar_2017_04.jpg, Mar 2017

 

Organizujemy kompletne wyjazdy to oznacza, że zbieramy grupy po cztery osoby do samochodów, dajemy zakwaterowanie i wyżywienie. Dodatkowo płatny jest brakujący sprzęt, ale to wszystko uzgodnimy już na miejscu.

My to wszystko już mamy i czekamy aż się do nas zgłosicie. Świat podwodny wygląda całkowicie inaczej, a tym bardziej, jeśli zdecydujecie się na nurkowanie w kopalniach i grotach. Wszyscy będą Wam tego zazdrościć i mają racje, bo to jest coś, czego nie zobaczy się nigdzie indziej. W Budapeszcie miło spędzicie czas, dlatego zapraszamy już teraz wybrania właśnie naszej w pełni profesjonalnej firmy.  Bardzo dokładnie opisujemy swoją ofertę na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-budapeszt-kobanya-mine-molnar-janos/. Skorzystajcie z tego, co Wam oferujemy, a na pewno będziecie bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Mamy profesjonalnych instruktorów i najlepsze miejscówki.