Portal narciarski

To content | To menu | To search

Home › Staramy się o kredyt hipoteczny

Staramy się o kredyt hipoteczny

Można zrobić to samodzielnie, czyli pochodzić po bankach i dowiedzieć się, jaki kredyt można otrzymać. W większym mieście banków jest kilka może nawet kilkanaście, ale na wsi już jest gorzej. Kredyt hipoteczny to decyzja na cale życie, dlatego nie wybieramy banku, bo jest blisko nas tylko wybieramy, bo ma dla nas najlepszą ofertę.

Wtedy wiemy, że nam się to opłaca i że wiele na tym zyskamy. Najczęściej kredytu są oprocentowane, na 3-4% ale to nie wszystko. Nie patrzymy jedynie na procenty, ale również na to, jaka jest prowizja i dodatkowe koszty. W skali dziesięciu czy dwudziestu lat uzbiera się z tego całkiem spora kwota, dlatego wszystko dokładnie sprawdzamy. Musimy być przekonani, że to jest oferta dla nas i że innej nie znajdziemy. Tylko, co my mamy zrobić, jeśli nie mamy czasu na to szukanie i chodzenie od jednego banku do drugiego?

money-1520860_1280.jpg
 

Pomoc doradcy finansowego

Możemy zgłosić się do firmy 1ekspert. To firma zajmująca się doradzaniem dla takich osób jak my. Przynosimy do nich wszystkie dokumenty, a jeśli nie wiemy, jakie to warto wcześniej zadzwonić i się dowiedzieć. Powiedzą nam, z czym przyjść i dzięki tym dokumentom można będzie zrobić dogłębną analizę tego, co mamy. Chcemy przecież wiedzieć czy w ogóle otrzymamy kredyt na dom czy mieszkanie i czy ta kwota jest wystarczająco duża. Jeśli bank będzie chciał nam udzielić kredytu to doradca finansowy z tej firmy zapozna się z całą umową. Wreszcie ktoś dokładnie przeczyta umowę i powie nam jak to wygląda. Plusem jest to, że doradca finansowy dostaje pieniądze od banków, a nie od nas. Nasza decyzja, że ten kredyt jest dobry i go bierzemy oznacza, że doradca ma przelewane pieniądze na konto. 
Nas to nic nie kosztuje i dlatego doradcy z kredyt hipoteczny Kraków są obecnie tak bardzo popularni. Ludzie chcą wiedzieć bardzo dużo o wybranych przez siebie kredytach hipotecznych. Chcą jak najlepszych warunków, bo wiedzą, że spłacanie oznacza wiele wyrzeczeń i to przez długie lata. Im lepiej wybierzemy tym więcej zyskamy.