Portal narciarski

To content | To menu | To search

Home › Nocne biesiadowanie

Nocne biesiadowanie

Zakopane to miejsce bardzo szczególne z wielu względów. Przede wszystkim jednak mowa jest o pięknych, malowniczych, górskich pejzażach, o bardzo magicznym klimacie, z jakim mamy w tym miejscu do czynienia.

Pomijając fakt zatłoczonych Krupówek i długich kolejek do górskich kolejek, będziemy mówili, że jest to faktycznie bardzo wyjątkowe pod wieloma względami miejsce. Jednym z elementów, na które warto zwrócić uwagę, są charakterystyczne góralskie knajpki, karczmy, w których można bardzo dobrze, smacznie zjeść, a poza tym również w których można po prostu się spotkać, porozmawiać, pobyć w tym niezwykłym klimacie. Mówiąc o owych karczmach zakopiańskich, nie sposób nie wskazać również na Kartę Tatrzańską. Co to jest i dlaczego wskazujemy akurat na to pojęcie? Mowa jest o specjalnym programie zniżek, który obowiązuje między innymi również w większości zakopiańskich i nie tylko tych zakopiańskich karczmach. Na samo słowo zniżki wielu z nas reaguje żywo i to nas kręci, to nas zachęca do skorzystania z jakiejś oferty. Program rabatowy, o którym w tym miejscu jest mowa, daje nam bardzo wiele korzyści, bardzo duże zniżki w różnych obiektach gastronomicznych. Z drugiej strony jak najbardziej można także mówić o pewnych korzyściach dla właścicieli knajpek, ponieważ dzięki wzięciu udziału w owym programie rabatowym, można mówić o znacznie większej ilości turystów odwiedzających daną restaurację, daną karczmę i korzystającą z jej usług.

tatry (2).jpg

Można więc śmiało mówić o pewnego rodzaju transakcji wiązanej, o korzyściach dla wielu osób.

Karta Tatrzańska jest szeroko dostępna w wielu obiektach noclegowych położonych zarówno w samym Zakopanem jak i w jego okolicach. Jest to produkt zupełnie bezpłatny, co tym bardziej skłania wielu turystów do skorzystania z tego programu. Aby móc znacznie więcej na tenże temat się dowiedzieć, warto zajrzeć na stronę internetową apartamenty Zakopane - noclegi w górach, która na pewno jest najlepszym źródłem dobrej informacji na tenże temat. Pozyskanie tej karty to bardzo dobry pomysł na tańsze wakacje.